A pénzügyi szakma csúcsán

Tudtad? A pénzügyi szektorban a legmagasabb fizetések egyike vár rád. Én magam is ezen az úton indultam el 10 évvel ezelőtt, ami nem csak gazdag utazási élményekkel ajándékozott meg, hanem lehetővé tette, hogy találkozzam a gyermekeim édesanyjával és szilárd alapokra helyezzük a vállalkozásainkat – mindezt pénzügyi és szakmai szempontból egyaránt.

Csatlakozz Te is ehhez az izgalmas és jövedelmező karrierhez. Ne aggódj, ha új vagy ezen a területen; teljes körű támogatást biztosítunk az elejétől kezdve!

Amit kínálunk

  1. Nem MLM.
  2. Kezdő Támogatás: 12 hónapon keresztül átlagfizetés feletti jövedelmet garantálunk.
  3. Folyamatos Támogatás: A rendszerünk és folyamataink mellett állunk, hogy sikeressé tegyenek a pénzügyi szférában.
  4. Havi érdeklődő ügyfelek: Minőségi ügyfélajánlásokat biztosítunk, hogy sose maradj munka nélkül.
  5. Széleskörű Szolgáltatások: Ügyfeleid számára finanszírozás, befektetés, gyermek- és nyugdíjprogramok, vállalkozói vagyon és hitelügyintézés terén nyújthatsz támogatást.
  6. Kiemelt Jutalék: Legmagasabb jutalékrendszert kínáljuk, plusz a havi passzív jövedelem kiépítésének lehetőségét.
  7. Vezetőképző Program: Amennyiben csapatot szeretnél építeni, támogatunk a vezetővé válás útján.

Feladataid Lesznek:

  1. Ügyfeleid igényeinek feltárása
  2. Személyre szabott pénzügyi megoldások kidolgozása, prezentálása
  3. Képzéseinken való részvétel, aminek elvégzésével előrébb léphetsz
  4. Mentorálási programban való részvétel, ahol gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz
  5. Legfontosabb: Saját céljaid kitűzése és elérése!

Mit nyújtunk Neked?

  1. A szakma egyik legmagasabb kezdő támogatási rendszerét biztosítjuk
  2. Egy felépített betanítási folyamat részeként nem hagyunk magadra; tréningjeinken elsajátíthatod a szakma fortélyait
  3. A mentorálási időszakban gyakorolhatod a megtanultakat, és közvetlenül részt vehetsz ügyfeleink kiszolgálásában
  4. Ambícióidnak csak a csillagos ég szabhat határt; lehetőséget kínálunk saját karriered kiépítésére, akár vezetőként is

Téged Keresünk:

  1. Váltani szeretnél, de nem tudod, hogy indulj el
  2. Új hivatás után kutatsz a pénzügyi szakmában
  3. Szeretnéd magad ura lenni, saját időbeosztásod szerint élni
  4. Szeretnél értéket teremteni
  5. Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal
  6. Motivál a kiemelkedő jövedelem és a hosszútávú karrierlehetőség

Töltsd ki az adatlapot és küldd el nekünk, mi pedig felvesszük veled a kapcsolatot!

A küldés gombbal elfogadod az adatvédelmi nyilatkozatot.

Mi sem szeretjük a SPAM-et. Soha nem küldünk kéretlen levelet, mert tiszteletben tartjuk az időd és a figyelmed! Nem építünk adatbázist és nem adjuk ki harmadik félnek beleegyezésed nélkül az adataidat!